МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
ПРОФЕСІОНАЛІЗМ  -  МАЙСТЕРНІСТЬ  -  ШВИДКІСТЬ  -  ЗНАННЯ  -  ТЕХНОЛОГІЧНІСТЬ  -  КОНСТРУКТИВНІСТЬ  основні чинники персоналу станції
ГОЛОВНА
ПРО НАС
ФОТО СТО
КОНТАКТИ
КАРТА ПРОЇЗДУ
АКТУАЛЬНІ ВАКАНЦІЇ
Трансмісії
Гальмівної системи
Системи охолодження
Вихлопної системи
Електрообладнання
Діагностика ЕБУ
Додаткові послуги
Заміна мастила
Ультразвукова мийка
Промивка інжектора
Токарні роботи
Фрезерні роботи
Продажа автозапчастин
Партнери
Тюнінг автомобілів
Доставка запчастин з США
Ремонт Дисків, Порошкове фарбування
Обладнання для СТО
Послуги по ремонту та обслуговуванню
Двигуна
Ходової частини
Промивка інжектора
     СТО пропонує до вашої уваги вид обслуговування деталей, які дозволяють збільшити подужність двигуна та довготривалість його експлуатації.
     На стенді "Тріумф 4" перевіряється опір обмоток форсунок, продуктивність та механічні властивості вмикання - вимикання. Фізичний механізм, який лежить в основі використаної технології полягає в утворенні парогазових пузирів в потоці рідини при різкому русі клапана форсунки та слідуючого схлопування пузирів під тиском навколишнього рідкого середовища - називається гідродинамічною кавітацією, яка і проводить очистку каналу подачі палива форсунки. В процесі роботи, форсунки вимагають технічного обслуговування, так як забруднюються та понижують початкову високу ефективність роботи двигуна. Висока робоча температура сопла форсунки приводить до полімеризації різноманітних домішок, які знаходяться в паливі, обумовлених низькою якістю технологічного процесу виготовлення бензину, на робочих частинах форсунки. В цих умовах розпилювачі форсунок закоксовуються, що приводить до зміни форми струменю розпиленого палива, зависання голки клапана на великих обертах або повна зупинка подачі палива.
Технічні особливості:
    - антиудар - захист посадочного місця клапана форсунки від розклепування. Забезпечує м’яку посадку голки клапана форсунки.
    - турбо режим - інтенсивний режим очистки з плаваючою частотою клапана „відкриття-закриття” форсунки в діапазоні 0,4.....5,0 кГц та регулюємою скважністю. Дозволяє досягнути кращої якості очистки та реанімувати форсунки із заклинившими клапанами.
    - індивідуальний режим - режим очистки з регулюємою частотою  „відкриття-закриття” форсунки.
Загальними ознаками, які викликані забрудненням форсунки, є:
     - Різкий перерозхід палива.
     - Втрата потужності двигуна.
     - Нестійка робота двигуна на холостому ході.
     - Ривки та подьоргування автомобіля в русі.