МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
ПРОФЕСІОНАЛІЗМ  -  МАЙСТЕРНІСТЬ  -  ШВИДКІСТЬ  -  ЗНАННЯ  -  ТЕХНОЛОГІЧНІСТЬ  -  КОНСТРУКТИВНІСТЬ  основні чинники персоналу станції
ГОЛОВНА
ПРО НАС
ФОТО СТО
КОНТАКТИ
КАРТА ПРОЇЗДУ
АКТУАЛЬНІ ВАКАНЦІЇ
Трансмісії
Гальмівної системи
Системи охолодження
Вихлопної системи
Електрообладнання
Діагностика ЕБУ
Додаткові послуги
Заміна мастила
Ультразвукова мийка
Промивка інжектора
Токарні роботи
Фрезерні роботи
Продажа автозапчастин
Партнери
Тюнінг автомобілів
Доставка запчастин з США
Ремонт Дисків, Порошкове фарбування
Обладнання для СТО
Послуги по ремонту та обслуговуванню
Двигуна
Ходової частини
Ультразвукова мийка деталей
     Кожний директор, майстер СТО усвідомлює те, що при ремонті та обслуговуванні автомобілів, а особлива при ремонті двигуна чи трансмісії, неможливо обійтися без мийки деталей. Це досить клопітний та довготривалий процес, який забирає багато часу та відволікає майстра від основної роботи - РЕМОНТУ, а це в свою чергу розтягує терміни віддачі автомобіля власнику. А ще згадайте, що ручним методом неможливо ідеально вимити досить складні деталі, які мають багато малих отворів, пазів та виямок. Також, не всі існуючі розчини для миття зможуть чисто відмити деталі.
     Наше СТО проблему скорочення часу та зайнятості майстра, вирішило шляхом використання технічних технологій.
     В той час, коли майстер виконує основну роботу, мийка деталей проходить автоматично - в ультразвуковій вані. Ця технологія дозволяє досить якісно вимити деталі навіть у важкодоступних містях.
     При дії ультразвуку у вані, на деталь занурену у розчин, проходить відокремлення з поверхні деталі всіх різнорідних матеріалів, які не є частиною самої деталі. При цьому ультразвук не руйнує саму поверхню зануреної деталі. Всі частинки металу, продукти тертя, випадають в осад, а мастило піднімається на поверхню розчину, які тоді видаляються.